O firmie

Kaufmann Sp. z o.o. w Rypinie jest członkiem niemieckiej Grupy Kaufmann GmbH & Co.KG. Na polskim rynku funkcjonujemy od 1997 roku. Dzięki bogatej ofercie i dbałości o satysfakcję klientów, szybko zdobyliśmy ich zaufanie. Tym samym staliśmy się nieodłączną częścią świata reklamy.

Specjalizujemy się w produkcji wizualnych reklam przestrzennych, podświetlanych i niepodświetlanych, małych i tych wielkich. Produkty te dostarczamy na rynek polski i zagraniczny, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i sieciowych. Zapewniamy najlepsze warunki cenowe przy zachowaniu najwyższej jakości wykonywanych wyrobów.

Bazujemy na doświadczeniu i nowoczesnej technologii, dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt w dowolnej formie, kolorystyce i przy zastosowaniu różnorodnych tworzyw. Każdorazowo zaspokajamy potrzeby naszych odbiorców w sposób profesjonalny i kompleksowy, zapewniając fachowe doradztwo projektowe i konstrukcyjne oraz oferując sprawne zaplecze montażowe. Gwarantujemy naszym Klientom opiekę i doskonałą współpracę, a w efekcie końcowym pełne zadowolenie.

Chcąc być zawsze o krok przed konkurencją, nieustannie inwestujemy w rozwój naszych
pracowników i rozbudowę parku maszynowego. Zdajemy sobie sprawę, że poprzez
produkowane przez nas nośniki reklamy, kształtują Państwo swój wizerunek.
Dlatego cokolwiek robimy, staramy się by było to perfekcyjne. Gotowi
na nowe wyzwania, pozostajemy do Państwa dyspozycji.Kaufmann Rypin wszelkie prawa zastrzeżone 2011

stat4u